لیزر بیم پروفایلر

بیم پروفایلر Beamprox-1600

دستگاه نمایه سنج پرتو (بیم پروفایلر) مدل Beamprox-1600 به عنوان اولین بیم پروفایلر تخصصی ساخت متخصصان داخلی، دارای کیفیتی بالا و مشخصاتی منحصر بفرد است. محدوده ی وسیعی از تنظیمات از قبیل کنترل بهره و زمان نوردهی از طریق پنل نرم افزاری این دستگاه قابل انجام است. جهت اندازه گیری و مشاهده پروفایل لیزر های پالسی، با انتخاب گزینه External Trigger می توان با اعمال پالس تریگر (TTL استاندارد) توسط کابل مخصوص تعبیه شده همراه دستگاه، سیستم حسگر را در مواقع خاصی فعال نموده و پروفایل لیزر پالسی را مشاهده کرد.

نرم افزار نمایه سنج پرتو (بیم پروفایلر) مدل Beamprox-1600

از ویژگی های این دستگاه می توان به قابلیت نمایش پروفایل یک، دو و سه بعدی و همچنین امکان اعمال فیت گوسین بر روی هر یک از محورهای X و Y اشاره کرد.

در قسمت تنظیمات دستگاه، تنظیم دقت دوربین جهت نمایش پروفایل لیزر توسط گزینه Resolution قابل انجام است . باید در نظر داشت که برای داشتن کیفیت بالاتر نمایش پروفایل لیزر سرعت پردازش اطلاعات پایین آمده و rate frame کمتری نسبت به گزینه های با کیفیت پایین تر خواهیم داشت. بنابراین استفاده از کیفیت های بالا، فقط برای لیزرهای پیوسته و یا پالس های کند تغییر توصیه می شود.

 

متعلقات دستگاه نمایه سنج پرتو (بیم پروفایلر) مدل Beamprox-1600

دستگاه اندازه گیری پروفایل لیزر شامل موارد زیر می باشد:
✅ بخش اصلی دستگاه اندازه گیری شامل حسگر 1600-Prox Beam
✅ یک عدد فیلتر اپتیکی ND
✅ یک عدد کابل مخصوص تریگر خارجی دستگاه
✅ یک عدد کابل 0.3 USB رابط دستگاه با کامپیوتر
✅ یک حلقه CD نرم افزار دستگاه
✅ یک جلد راهنمای استفاده از دستگاه

 

بیم پروفایلر Beamprox-1600 | شرکت پلاریتک

لیزر بیم پروفایلر با دوربین CCD

این بیم پروفایلر جهت استفاده با منابع نوری پیوسته یا پالسی مناسب است. چندین مد تریگر شامل یک ورودی TTL برای آشکارسازی پالس منفرد تریگر شده ی سیگنال با نرخ تکراری پایین تر از 50KHz، اجازه ی دریافت پالس های منفرد را خواهد داد. در مد غیر تریگر، پالس هایی با نرخ تکرار بالاتر از 50KHz به صورت منبعی پیوسته توسط بیم پروفایلر دیده می شوند. یک چرخاننده ی فیلتر مجهز به 6 عدد فیلتر ND، اجازه ی استفاده از این بیم پروفایلر برای توان هایی از فمتو وات تا 1 وات را می دهد. پاورمتر داخلی این بیم پروفایلر می تواند توسط کاربر کالیبره شود و امکان اندازه گیری بر روی پروفایل و توان پرتو را به صورت همزمان فراهم سازد. 

کد فنی شرح قطر پرتو محدوده طول موجی قیمت زمان تحویل
BC106N-UV/M لیزر بیم پروفایلر Ø30 µm - 6.6 mm 190-350nm تماس بگیرید 6 هفته
BC106N-VIS/M لیزر بیم پروفایلر Ø30 µm - 6.6 mm 350-1100nm تماس بگیرید 6 هفته

بیم پروفایلر