تاثیر گذاری و سوپرایز کردن مشتریان

اولین باری که سعید فرزامی را در مراسم سال نو در یکی از سواحل شمال کشور ملاقات کردم، و در رابطه با کار و اشتراکات کاری با هم صحبت کردیم در واقع ما فقط یک مکالمه کوتاه چند دقیقه ای با هم داشتیم. و قرار یک ملاقات طولانی تر دیگر رو در تهران برای صرف چای باهم گذاشتیم و قرار شد تا زمان آن را باهم هماهنگ کنیم. دیگه این روزها همه ما به این نوع قرارها عادت کردیم قرارهایی که هیچگاه عملی نمیشوند. چند روز بعد بسته پستی از طرف شرکتی که نمیشناختم به دفتر من رسید با تعجب بسته رو باز کردم هدیه ای که به زیبایی بسته بندی شده بود داخل بسته بود. بسته کادو پیچی شده را که باز کردم داخل آن یک جفت روانویس مونت بلانک که روی اون اسم من به زیبایی حک شده بود قرار داشت. به همراه یک دست نویس از سعید که من را برای صرف چای دعوت کرده بود و از من برای هماهنگ کردن این زمان تشکر کرده بود. در این لحظه بود که من به جمع علاقه مندان ایشون پیوستم. او واقعاً من را شگفت زده کرد. به حدی که تا همین لحظه من بارها در باره هدیه ای که دریافت کردم با دوستان، مشتریان و حتی در دست نوشته های  خود صحبت می کنم.

تاثیر اون هدیه برای من فقط به وجود آمدن یک دوستی نیست. سخاوت سعید فرزامی در اون روز یکی از دلایلی است که من حاضر شدم این مطلب رو بنویسم. هنگامی که صحبت از قدرت هدیه و بخشش به مشتریان باشد سعید اهداف و برنامه هایش را عملی میکند او بارها به من با برنامه ریزی و مدیریت کمک کرده تا علاقه ام رو به عزیزانم نشان دهم.

وقتی صحبت از تاثیر گذاری و سوپرایز کردن مشتریان، اعضای سازمان، صادرکنندگان، دوستان، عزیزان، اعضای خانواده، و افرادی که به آنها علاقه مندید میشود توصیه من به شما این است که برای اینکه با روشهای ایشون آشنا بشید به کتاب هدیه شناسی یک ناخونکی بزنید، یا میتونید از سایتموبوکادو برای خرید انواع هدیه یا هدایای تبلبغاتی مورد نظرتون یا حتی تهیه انواع هدایای تاثیر گذار سری بزنید یا از مشاوره های ایشون برای سازمان یا برنامه ریزی هدیه تون یا سوپرایز وِیژتون استفاده کنید.